כאב ויופי: מה שאתה צריך לדעת לפני עושה קעקוע

קעקועים כבר מזמן לא להיות אביזר אך ורק עבור מלחים ואסירים. הם משוחק על ידי אנשים שונים לחלוטין להביע את עצמם, כדי להדגיש חלק כלשהו של הגוף או, לעומת זאת, כדי להסתיר את הצלקת. רק בשביל היופי, אחרי הכל. אבל בנוסף עובדות ידועות (כאב, חשיבות התנאים סניטריים כאשר מיושם), אמנות הקעקוע הוא הרבה ספקולציות. ומידע שאינו ברור ביותר.

ענייני גודל

קעקוע קטן הוא לעתים רחוקות טוב. אם זה מעגל שחור סתום היטב עם קוטר של 2 ס”מ – עדיין רחוק ממנו, אבל את הפרטים יותר בדמות (קווי מתאר, מעברי צבע, וכו ‘), גדול יותר זה צריך להיות.

זה חשוב לא רק בגלל אסתטיקה. קו דק (פחות משני מילימטרים) הוא יותר גרוע, ובסופו של דבר “לצוף”. אם הקעקוע הוא שחור, זה לא יכול להיות קבוע.

הגודל של הציור, בתורו, מכתיב את המקום של היישום, ויש סגנונות, עם כל הרצון, לא נעשה היטב. אם אתה רוצה דיוקן ריאלי, להכין את הכתף שלך, בחזרה, או שטח גדול אחר.

מאסטרס לבחור לפי תיק

כאב ויופי: מה שאתה צריך לדעת לפני עושה קעקוע
Ksenia Voskresenskaya

קעקועים, כמו מעצבים או מאיירים, כמעט תמיד מתמחים בסגנון מסוים. כדאי להשתמש. אמן הקעקועים שלך יכול לתת הנחה, אבל זה על הציור לכל החיים. אם אתה צריך דרקון יפני, לחפש הורים שעובד בדיוק בסגנון זה עושה את זה מדהים.

זה יזיק, השאלה היא כמה

סף הכאב לכל זה שונה. יש אנשים מייללים מן הזריקה הראשונה, וכמה יכול לשכב מתחת מכונת הכתיבה במשך שלוש שעות, לכתוב SMS ולצפות סרטים מהטבלט אפילו בלי להתכווץ. שניהם חריגים. באופן כללי, קעקוע – כואב, אבל, ככלל, תהליך נסבל.

עוצמת התחושות מושפעת מהזמן של הפגישה (ככל שהזמן ארוך יותר, כואב יותר), נוכחות או היעדר הרדמה (קרם הרדמה משמש), המאפיינים האישיים של האדם ומיקום התבנית. יש מקומות שבהם זה יהיה לא נעים במיוחד. ועל אחרים להכות קעקוע הוא פשוט חסר טעם, וזה אפילו לא כאב. רק העור משתנה במהירות רבה מדי, והתמונה תהפוך במהרה לבלגן.

מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה קעקוע
Yurchenko Yuliay / Shutterstock.com 10 משתמשי אינטרנט אשר ימצאו חתול

קעקוע טוב הוא יקר

עלות הקעקוע נמדדת בדרך כלל בשעות העבודה של המאסטר, ואת “מזלג” של המחיר הוא רחב מאוד. הדמות הסופית משפיעה על חוויית האדון, תהילתו ועומס העבודה שלו, מיקום הסלון, גודלו ומורכבותו של התמונה, עלות החומרים. מדי פעם, אדונים יכולים לעשות קעקועים בחינם (או בהנחה), אם יש להם את הידיים גירוד למלא סקיצה מסוימת, אבל הם צריכים להיות חיפשו, וזה די נדיר.

בממוצע, טוב מוסקבה אדונים לקחת בין 3,000 ל 6,000 רובל לשעה.

זה ייקח זמן

הזמן שהאדון יתקשר הוא מסגרת זמן משוערת עבודה נקייה בנסיבות אידיאליות. כמה קעקוע ייקח במציאות – אף אחד לא יגיד. אולי תצטרך להפסיק לנוח ולהשיג כוח לפריצת דרך חדשה. אולי אתה תהיה חולה. אולי יש לך עור שבו קשה מאוד לנצח (זה קורה) או שאליו הצבע נופל קשות (גם זה).

הנה ציון דרך מקורב (מקורב מאוד):

“שרוול” (כיסוי מלמעלה
נקודות של הכתף על פרק כף היד)
6 מפגשים במשך 4 שעות (מינימום)
כתף / כתף 6 שעות
אמת 4 שעות (עוגן עם ורד),
6 שעות (גולגולת עם שעון)

מילוי קעקוע הוא רק חצי העבודה

כאשר הם אומרים כי “זה לכל החיים”, זה לא רק את התמונה עצמה. קעקוע הוא חלק מהגוף שלך, שמעבר לו גם צריך לדאוג.

האויב העיקרי שלך הוא השמש. הקעקוע חייב להיות מוגן ממנו עם בגדים או מסנן קרינה (SPF 50+). אחרת, הציור (במיוחד צבע) יתפוגג במהירות.

האויב השני הוא עצלנות משלו. אמן טוב ייתן לך קבוצה של הוראות לטיפול “דבר חדש”. בצע אותם ללא הפוגה, כי השבועיים הראשונים הם מכריעים. חשבו על זה כעל תקופה שלאחר הניתוח. האם אתה יושב על אופניים עם רגל לא נשלטת? אין ספק, קעקוע הוא טראומה. אלפי זריקות לדקה, חודרות לאפידרמיס ומניחות את הפיגמנט בדרמיס. לאחר שהחליט, עדיף לגשת את הנושא ברצינות.

אל הפתק

  • העור הוא רקמה חיה. זה משתנה ומתח. אפילו עם טיפול מושלם, הקעקוע צריך להיות מעודכן בערך פעם אחת בכל 35 שנים. זה יעלה כמו למלא אחד חדש. וזה יזיק באותה הדרך.
  • שומות כאשר ציור קעקוע הם עקף מוסתרים בתמונה.
  • השיער באתר של הקעקוע ממשיך לגדול.
  • אם יש לך צלקת או צלקת, אתה חייב לעבור לא פחות משנה לאחר הפציעה, לפני המקום הזה יכול להיות סגור.
  • אתה צריך לבוא לפגישה מפוכח, מלא וישנוני. גם ערב השתייה לא יכול להיות: זה יהיה יותר כואב, הדימום יגדל, תהליך הריפוי יאט.
  • טמפרטורה קלה וסחרחורת לאחר הפגישה קעקוע הוא נורמלי, וזה רק תופעת לוואי (מלבד כאב ונפיחות) זה אפשרי עם כל התנאים סניטריים וכללי הטיפול.
  • בין הפעלות על אזור אחד (לדוגמה, אם אתה עושה “שרוול”), עליך לעבור לפחות שבועיים.
  • אתה יכול לחתוך קעקוע עם לייזר עבור 9095%. זה יהיה חולה יותר, ארוך ויקר יותר, מאשר את הקעקוע עצמו.

מיני סגנון מדריך

סגנון נוי-אתני (אוקיאניה, בורניאו וכו ‘)

בית הספר הישן
קעקועים אמריקאיים מסורתיים עם קווי מתאר הדוקים וצבעי צבעים מצומצמים (תמונות אופייניות: מוטיבים הודים, סיכות, עוגנים, בנות ים, ורדים, נשרים).

ניוטרד (איטיון)
אבולוציה של הסגנון הקודם. תמונות חינם יותר, צבעים נוספים. Newkool (בית ספר חדש) – אפשרות נוספת לפיתוח בית הספר הישן, אבל הוא משתמש יותר הפניות ספרי קומיקס וגרפיטי.

מזרחי (בסגנון יפני)
המורשת של קעקועים מסורתיים של יאקאזה. סגנון מיוחד של ציור: הדרקון ב ניוטראדיציונלי ייראה אחרת לגמרי מאשר הדרקון היפני.

ריאליזם

אשפה פולקה
צעיר, אבל צובר סגנון הפופולריות, שנוצרו על ידי שני אדונים גרמנים. דינמי מאוד “רע”. תמונות דו-מימדיות משולבות בתמונות תלת-ממדיות למעין קולאז ‘. לרוב הציורים יש גוונים אידיאולוגיים או פילוסופיים עמוקים. צבעים: שחור, אפור, לבן, אדום, אבל יש אחרים.

Dotwork
זוהי טכניקה המגדירה את הסגנון. Dotwork פשוטו כמשמעו אומר “עבודה ספוט”: הקעקוע מוחל על הגוף בנקודה בכל פעם. Dotwork- קעקועים לא יכול להיות מבולבל עם שום דבר, ושרטוטים עם קווים ישרים לחלוטין בסגנון אחר פשוט לא.

תודה למאסטר קסניה תחיית המתים על עזרתה בהכנת החומר ולכל האמנים שסיפקו את התמונות. ישנם סגנונות רבים אחרים הרבה ניואנסים של התהליך עצמו. שאל שאלות – ננסה לענות.