12 מיתוסים מטופשים על הבתולים

1. הבתולה היא רק אצל בנות

לא, זה לא. אמנם למעשה, אנשים עדיין לא הסכימו מה לשקול הבתולים, ולכן הם מבינים את המילה הזאת בדרכים שונות. במובן רחב, הבתולים היא מצב שבו לאדם לא הייתה חוויה מינית (אנו מזכירים לך שהמין הוא לא רק נרתיקי, וזה עדיין סקס). זה קורה בשני המינים.

מה שמכונה בתולה אצל נשים – קרום הבתולים, בתולעת המדעית.

2. קרום הבתולים הוא סרט עם חור קטן

קרום הבתולים הוא קפל קטן של רקמת החיבור, אשר באופן חלקי סוגר את לומן הנרתיק. קרום הבתולה של מישהו הוא צפוף וגדול יותר, שמישהו לא מורגש מספיק, כאילו הוא לא שם. זה יכול להיראות אחרת בדרכים שונות. הנה איך האגודה השוודית לחינוך מיניהנרתיק הנרתיק. .

מיתוסים על הבתולים: הרוק

במקרים נדירים, הסרט מכסה את הנרתיק כולו, אבל זו פתולוגיה הדורשת טיפול כירורגי.

למה צריך קרום תינוקות, אף אחד לא יודע. קיימת השערה שהסרט מגן על המיקרופלורה של האישה לפני גיל ההתבגרות.

אגב, קרום הבתולים לא נעלם בשום מקום ואינו מתמוסס מיד אחרי קיום יחסי מין. שרידים נשארים על הרירית לאחר תחילת הפעילות המינית, אבל נשים לא שם לב מה יש עם זה לקפל.

3. הבתולה יכולה ללכת לאיבוד תוך כדי משחק ספורט

לא, זה לא. ספורט הוא ספורט, סקס הוא סקס. אתה יכול לשלב, אבל זה חובב.

כמה ספורט יכול לעזור למתוח את קרום הבתוליםהאם היא מקיימת יחסי מין בפעם הראשונה? , כך שבמגע המיני הראשון לא יהיו שום תחושות לא נעימות או דם, אבל זוהי תכונה אנטומית בלבד.

בנוסף, אין ערובה לכך שאם נערה עשתה הרבה, למשל, התעמלות או רכיבה, היא לא ממש מרגישה רגשות לא נעימים במהלך הסקס הראשון.

4. לחבר’ה יש גם משהו שניתן לקבוע על ידי הבתולים

לא, אין דבר כזה לגברים. לקבוע יהיה להסתמך על המילים של האיש עצמו.

5. אחרי הסקס הראשון אתה לא יכול להיכנס להריון

זה מיתוס. קרום הבתולים אינו אמצעי מניעה. ולא משנה כמה פעמים אתה מקיים יחסי מין. התפיסה אינה תלויה בכך, אלא בזמינות של ביצית בוגרת וזרע. עוד על כך, כתבנו במאמר על המיתוסים הקשורים להגנה.

אם אתה לא מתכנן ילד, אז אתה צריך להיות מוגן בכל עת.

6. המין הראשון משפיע על שאר החיים

מישהו באמת השפיע, אבל זה לא הכרחי.

הכל קורה בפעם הראשונה, כולל סקס. כמובן, אם הניסיון היה טראומטי, אז זה יכול להשפיע לרעה על כל החיים האינטימיים. אם הפציעות והצרות לא היו, אז אתה יכול לזכור בשמחה את המין הראשון. או לא זוכר בכלל אם הוא לא שווה את זה.

7. זה כואב מאוד ויהיה הרבה דם

לא תמיד. כפי שכבר הסברנו, לנשים יש קרום בתולה. זהו סרט אלסטי, אבל אם זה overstrains, זה יהיה להתפוצץ. הכאב תלוי במבנה של הסרט, ועל התפיסה האישית של כאב, ועל הנכונות הכללית לקיים יחסי מין.

עירור כמות מספקת של סיכה הוא מה שעוזר להפחית את הכאב.

אחרי הסקס הראשון, דימום לא קורה לכולם. זה תלוי במבנה של קרום הבתולים, גמישותו, שוב סיכה והתרגשות. אולי יהיה כל כך מעט דם שזה אפילו לא יהיה מורגש.

רק הדימום הכבד אינו הנורמה. אם זה לא מפסיק בתוך 24 שעות, אתה צריך לראות רופא.

8. במין הראשון אינך יכול להשתמש בקונדום

הבתולה של אחד השותפים אינה קשורה לצורך להשתמש באמצעי מניעה. קונדום – כלי זול ואמין, אם נעשה בו שימוש נכון. גם אם שני בני הזוג לא קיימו יחסי מין לפני כן.

9. בתולה לא ניתן לבקר על ידי גינקולוג

אתה יכול. אם יש תלונות, אתה צריך ללכת לרופא. הרופא יבדוק את הכלים המיוחדים ושום דבר לא יזיק.

Pleva אינה ערובה להגנה מפני מחלות. מי שמועבר מינית לא יופיע, כמובן. אבל יש הרבה בעיות גניקולוגיות שאינן קשורות למין, בין קיכלי בנאלי או תקופה כואבת לנאופלזמה של איברים פנימיים.

גם אם אין תלונות, בדיקות קבועות יש לקחת לאחר תחילת הווסת, ולפני תחילת הפעילות המינית, זה יהיה נחמד להתייעץ על אמצעי מניעה.

10. הבתולות לא צריך להשתמש טמפונים

ברוב המקרים, קרום הבתולים אינו מכסה את הנרתיק כל כך הרבה, כי אתה לא יכול להשתמש טמפון. עבור וסת, אתה יכול להרים מוצרים היגיינה בגודל קטן, ואם יש ספקות – ביקור גינקולוג ולהבהיר את השאלה על טמפונים.

אבל באמצעות טמפון יכול לעזור למתוח את קרום הבתולים, כך המין הראשון יכול להיות פחות כואבהאם סקס כואב בפעם הראשונה? .

11. לאחר הסקס הראשון, האדם נראה שונה

מיתוסים על הבתולים: המין הראשון

הם גם אומרים כי השינויים בהליכה אור מיוחד מופיע בעיניים (או נעלם).

אם אדם מאוהב והחל לקיים יחסי מין, הוא יכול להשתנות כלפי חוץ, עד ההליכה. זאת בשל המצב הרגשי הכללי, ולא על עצם העובדה שהסקס בכלל.

כדי להגדיר חיצונית, מאשר בתולה או בתולה שונה מכל האחרים, זה בלתי אפשרי, אתה יכול רק לנחש (אבל רק שתי אפשרויות).

12. הבתולה צריכה ללכת לאיבוד עד גיל כלשהו (או אחרי)

זהו מתקן נפוץ, שאין לו בסיס. הגיל והבתוליות קשורים רק במובן של תחילת מוקדם מדי של פעילות מינית יש השפעה שלילית על הבריאות.

בשאר, מה ומתי לעשות עם חיי המין שלך, האדם מחליט. אם נוח לו להישאר בתולה או בתולה, אז תן לו להישאר עד שהוא מחליט שהוא מוכן לשנות את מעמדו.

אתה קובע מתי, איך ובאיזה תנאים זה יקרה. כל ההצהרות “כל כך הרבה זמן בלתי אפשרי” – איוולת מוחלט. יתר על כן, אתה לא יכול להקשיב ultimatums כמו “יש לך שבועיים להחליט, או שאני עוזב.” זה כבר דחף לקיים יחסי מין, לחץ כזה הוא בלתי מתקבל על הדעת.