כמו מוחצן ו מופנם להסתדר יחד

מה הבעיה

אם קרח להבה הוא לא כל כך שונה זה מזה כמו שאתה עם יקירכם, אתה יכול פשוט שייך לסוגי פסיכולוגיות שונים. בהתחלה של היחסים, את מוחצן ו מופנם הם בדרך כלל מוקסם אחד על השני. חוסר היציבות שלהם, אלא מתאחד. אבל עם הזמן, קשיים מתעוררים, ואוהבים שואלים את עצמם איך הם תואמים בכלל:

  • אתה רוצה להישאר בבית ביחד, ואת חצי שלך – ללכת למסיבה צפוף. “זה לא מספיק בשבילי?”.
  • הוא מאמין שאתה צריך לדון הכל כראוי, ואתה צריך זמן לחשוב על המצב בכוחות עצמך. “הוא ייתן לי לנשום בחופשיות?”
  • זה כואב לך כשהיא אומרת שהיא צריכה זמן לעצמה. “היא לא מספרת משהו?”

הדרך הקלה ביותר לקחת בעיות עם אי הבנה על חשבונך או לתלות על הנשמה שלך תווית של אדם שאיתו קשה לתקשר. עם זאת, אסטרטגיה זו היא הרסנית עבור מערכת היחסים שלך. כדי לתקשר הפך פתוח יותר ופורה, ואהבה שיחק עם צבעים חדשים, לנסות להבין את השותף שלך.

איך להתמודד עם זה

למד כיצד השותף שלך נהג להחזיר לעצמו כוח

אינטרוברטים וחצנים

Introverts שואבים אנרגיה מ לבזבז זמן לבד. תקשורת עם אנשים אחרים מנקז את כוחם. זה לא אומר כי המפריעים לא אוהבים להיות בחברה של אנשים אחרים או שהם ביישנים. זה רק שלפעמים ניסיונות שלך לבלות עם זמן מופנם יותר לשלול ממנו את האנרגיה האחרונה.

Extroverts לקבל אנרגיה על ידי לבלות עם אנשים אחרים. להישאר לבד, הם מאבדים את זה. אין זה אומר כי מוחצנים לא יכול להישאר לבד או כי החברה של אנשים אחרים היא כמו סם עבורם. רק תקשורת נותנת להם כוח חדש.

האם אתה רואה שהחבר המופנם שלך שקוע בקריאה? תן לה את ההזדמנות ליהנות מהתהליך. זהו אחד השיעורים המביאים את הנכדים לעונג רב.

  20 שיעורים בפסיכולוגיה חברתית שיהיו שימושיים לכולם

לגבי הדרך זוגך משחזר אנרגיה, ואתה תבחין בשינוי דרמטי במצב הרוח שלה ומתח צמצום ביחסים שלכם.

בחר את הרגע הנכון

אתה צריך לדבר על משהו חשוב? בחר את הרגע הנכון, להמשיך לא ממצב הרוח שלך, אלא מן מצב הרוח ואת הפסיכוטיפ של השותף שלך. זה נחוץ במיוחד כדי לעשות זאת אם אתה צריך לדווח על חדשות רעות או לדון כמה נושאים רגישים.

אם החצי שלך הוא מוחצן, אז תצטרך הרבה זמן לדיון. אתה לא יכול פשוט ירידה כמה מילים על ללכת ולהמשיך לעשות את העסק שלך, לדחות את השיחה מאוחר יותר. אקסטרובר ירצה לדון הכל כפי שהוא צריך ומיד. הוא לא ייתן לך זמן לחשוב שוב. לכן, שקול הכל מראש.

אם השותף שלך הוא מופנם, אז זה ייקח לו קצת זמן לעכל את מה שאמרת. לכן, ניתן להשתמש באסטרטגיה הפוכה: מראש, הזן אדם במהלך המקרה, ולאחר מכן לדון יחד את כל הפרטים.

אל תחפשו בעיה בעצמכם.

אם הוא נכנס למוסך, כשאתה רוצה לבלות יחד, זה לא אתה. אם היא רוצה לדבר, ואתה לא מוצא שום כוח ותשוקה לשיחות, הבעיה היא גם לא בך. רק תזכור את זה אחת ולתמיד.

ברגע שאתה מבין את זה, להפסיק להעביר את התוקפנות של השותף לעצמך. רק תן למחצית שלך להיות recharged את הדרך שבה היא היתה עושה את זה, ואז ליהנות תקשורת מלאה.

להיות מוכנים לפשרה

פסיכוטיפים שונים

אתה לא יכול לדרוש שותף כל הזמן להתאים לך. אם אתה מופנם, אז אתה לא יכול להכריח את יקיריכם לתכנן כל שיחה איתך מראש. אם אתה מוחצן, אתה לא צריך לנסות בכל מחיר כדי למשוך את חצי שלך “פגז” שלה. אתה לא יכול לעשות את זה, לקבל את זה.

קשה לעשות ויתורים כל הזמן. נסה לעשות את זה בתורו.

לדוגמה, ביום שבת מופנם מוחצן נותן את ההזדמנות להיות איתו לבד, על מנת לצבור מספיק אנרגיה בימי ראשון. וביום ראשון, המופנם יהיה בפסטיבל שעה ארוך, כך שהוא יכול יותר מהמחצית ליהנות מתרועע עם אנשים אחרים.

  כל האמת על מופנמים ו extroverts

מעריכים את נקודות החוזק של השותף שלך

זכור: השפעת החצי השני שלך עושה אותך טוב יותר. אתה מועשר כאדם.

אם אתה מופנם, תחשוב, היית מוביל כל כך הרבה מכרים נפלאים, אם החוצפן האהוב עליך לא למשוך אותך מהבית? בוודאי בזכות שותף יש לך חברים חדשים. אולי אתה גם שאיבת את כישורי התקשורת שלך והם עכשיו פחות נבוך על אנשים אחרים. והנחישות, הפתיחות, הספונטניות והקסם של המוחצנים לבדם אינם יכולים אלא לענג.

אקסטרובר יכול להעריך את ההתמדה והתמדה של שותפו, השקפה עמוקה ולא סטנדרטית על מצבים קשים. הנשמה של הפוכה היא בית עם הרבה דלתות. פתיחת כל אחד מהם, אתה תהיה מופתע ובדרך חדשה להסתכל על אדם כזה, מוכר לך לכאורה.

אל תנסו לחדש את זה. ההבדלים שלך הם יתרון שאתה יכול להשתמש בו כדי לפתח את מערכת היחסים שלך.

כן, לפעמים זה יהיה קשה לך להשיג הבנה הדדית, אבל אתה לא תהיה משועממת אחד עם השני בוודאות.

והמחצית השנייה שלך שייכת גם לפסיכוטיפ אחר? שתף את lifhakas שאתה משתמש בתקשורת עם אהוב שלך.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top