Jak Lies Stylové

Ztráta vlasů může být pro člověka skutečná rána. Pro mnohé je to první známka stárnutí a ve většině případů je plešatina člověkem méně jistá a atraktivní.

Muži, kteří se oblékají, se mohou chovat jinak. Někteří například začínají mít klobouk při každém vzhledu. Mnoho z nich nosí účes, který jim za 20 let šel, ale teď jen zkazí jejich vzhled. Tito muži prostě nevědí, jak se ladně plešat.

Kadeřník Tony England (Tony England), který sám je plešatý muž, dává radu lidem, kteří čelí problému vypadávání vlasů.

Najděte důvod

“V mnoha případech není plešatost spojena s dědičností a můžete proti němu podniknout kroky,” říká Ingland. Možná jste nedávno měli stres – pak byste měli jít na masáž a relaxaci. Nadměrný stres často způsobuje vypadávání vlasů.

Alopecie může být vedlejším účinkem léčivého přípravku. Pokud přestanete, vlasy začnou znovu růst. Ale nemůžete jen vzít a zlikvidovat drogy, které potřebujete v koši. Raději se poraďte s lékařem a vyberte si s ním alternativu.

Je možné, že ztráta vlasů je spojena s ukládáním vápníku do pokožky hlavy. Pokrývá póry, což znamená, že vlasy nemají růst. Chcete-li vyčistit póry vápníku, můžete vyčistit pokožku zahřátým octem, zabalit hlavu teplou utěrkou a počkat na několik minut. Poté umyjte hlavu normálním šamponem, abyste se zbavili nepříjemného zápachu.

Pokud všechny z výše uvedených není o vás, pak pravděpodobně, stejně jako miliony dalších mužů, zděděli problém ztráty vlasů od svých předků. Vědci z Columbijské univerzity zjistili, že člověk má větší šanci být plešatý, pokud má jeho otec holou hlavu. Tento nepříjemný gen však může být zděděn od příbuzných na mateřské lince.

Boj proti přírodním příčinám

Existuje několik způsobů, jak se vypořádat s plešatostí, pokud je její příčinou genetika.

  • Léčivý přípravek s názvem Rogaine, který se aplikuje na pokožku hlavy a podporuje růst vlasů. Jeho hlavní nevýhodou je, že jakmile ji přestanete používat, začnete opět plešat. Ve stejné době není Rogaine levné.
  • Transplantace vlasů, při níž doktor přesune stabilnější vlasové žárovky od zadní části hlavy až k vrcholu. Při této operaci byste měli být velmi opatrní a dělat to jen s osvědčenými profesionály – jinak by vaše vlasy vypadaly nepřirozené. Transplantace vlasů také stojí za to.
  • Kvalitní drahá paruka, ve které nebudete vypadat směšně. Pokud je to důstojné, nevypadá to jinak než přirozené vlasy. “Budete překvapeni, kdybyste věděli, kolik osobností nosí paruky,” říká Anglie.

  12 lekcija od čovjeka koji je naučio da se probudi u 4:30 ujutro

Přijměte plešatost

Jednou z nejlepších možností je přijmout, co jste plešatý, a začít si zvyknout na to. Je to mnohem levnější a méně časově náročné. Jen si pamatujte: miliony mužů jsou plešatěni, ale to jim nezastaví v úspěšné kariéře, přitahuje ženy a užívá si života. Pokud nedáváte vlasy velkou hodnotu, pak ostatní nebudou.

Účesy pro plešatění mužů

Gratulujeme – rozhodli jste se “spřátelit” s vaší plešatostí. Nyní se rozhoduje, jak jej dokončíte.

Hlavní pravidlo: vlasy by měly být krátké. Takže holé místo se stává méně zřejmé a zdá se, že máte skutečně více vlasů. Pokud necháte účes, který byl v mládí tak milován, pak vaše plešatina začne přitahovat příliš zbytečnou pozornost.

Čistě oholen

independent.ie

Chcete-li být zcela plešatý, je skvělá volba pro ty s plešatou, která je příliš velká. Takže nemusíte si vybrat účes a hlavu můžete umýt běžným mýdlem. Ukažte světu, že jste se zcela přijali. Ty, stejně jako Patrick Stewart, máte jedinečnou vlastnost, díky které si pamatujete.

“Ježek”

hollywoodreporter.com

Pokud budete holit všechny vlasy není dostatek ducha, ale stále chcete něco jednoduchého, pak zvážit účes “Ježek”. Zvláště je vhodná pro ty, které mají vlasy na koruně nebo na lince jejich růstu. V takovém případě bude váš vzhled poměrně úhledný, ale přesto nadějný.

Caesar

etonline.com

Řezání římského císaře se stalo populární kvůli Georgemu Clooneymu a Antoniovi Banderasovi. “Caesar” je dobrá volba, pokud potřebujete skrýt skutečnost, že vaše vlasy spadnou na řadu svého růstu a zmaří hlavu vlasů na koruně. Tělo je nakrájeno velmi krátce a natřeno dopředu.

Nerovnoměrné vrstvy

today.com

Pokud se právě začínáte dostat plešatý a nejste připraveni na velmi krátký účes, požádejte kadeřníka, aby vlasy přerušil nerovnými vrstvami. A když stačí jen dát jim rozcuchaný pohled – to bude váš obraz atraktivní a skrýt plešatý bod.

  Kako kontrolirati svoje emocije u bilo kojoj situaciji

Střih Rogera Sterlinga

gentlemansgazette.com

Chcete vypadat jako dapperová postava v seriálu “Madmen”? Zkuste účes Rogera Sterlinga. Bude to vyhovovat těm, kteří začali vypadávat zespodu, ale stále je dost na vrcholu. Ořízněte je krátce, ale ponechte dostatečnou délku, aby byly na jedné straně česané. Na stranách by délka měla být minimální, ale kombinovaná s vrcholem.

Power Donut

wallpapersin4k.net

Nemůžete se mučit a nechat své vlasy růst přirozeně. Časopis GQ nazývá takový účes Power Donut, který lze přeložit jako “mocný koblih”. Tyto vlasy od vás nevyžadují nic – stačí mu pravidelně dávat čistý vzhled.

Mezi příklady lidí s Power Donut patří herec Sean Connery a 38. americký prezident Gerald Ford. Muž s takovým účesem se nemusíte bát, že začíná být plešatý: má důležitější věci udělat.

Vlasy na obličeji

firsthdwallpapers.com

Mnoho plešatých osobností rozšiřuje vlasy na obličej, což odvádí pozornost z nedostatku vlasů. Nejlepšími možnostmi jsou knírek a kozí bradka. Ale pokud chcete vypadat jako bojovník smíšených bojových umění Kimbo Slice, pak je vaší volbou plnohodnotná lesní bradka.

Neškrábejte vlasy holým bodem

Nikdy se za žádných okolností nepokoušejte růst vlasů, aby jste je na plešatém místě. A nemyslete si, že vaše plešatina bude schopna kompenzovat koně.

Pokud nevíte, kam se chcete přestěhovat, neváhejte a konzultujte s kadeřníkem. Vezměte to jako doktor, kterému lidé jako jste přišli tisíckrát.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top