8 גזעי אינטליגנטי ביותר של חתולים

1. חתול אביסיני

גזעים חכמים של חתולים: חבש
חתול אביסיני

חתולים אלגנטיים מאתיופיה נבדלים על ידי אופי עליז ושובבות. הם קל ללמד להביא צעצועים. הם מאוד סקרנים, אבל הם מבינים את כללי ההתנהגות בבית. נכון, עדיף לספק חתול Abyssinian עם שריטה, אחרת זה יהפוך את זה דלת הדלת או מדף.

דיאלוג כזה על חתולים אביסינים היה בסימפסונים:

קלאנסי ויגום: אני חכם כמו חתול, נכון, לו?

Lou you איזה גזע? ראיתי רק חתול אביסיני שידע איך להחליף ערוצים.

2. חתול מקופל סקוטי

זן חכם של חתולים: סקוטלנד מקפלים
סקוטי מקפל

תכונות ייחודיות של חתולים אלה – מבנה מיוחד של האוזניים והיכולת לעמוד על רגליהם האחוריות. בגללם הם נחשבים לאחד הגזעים המשעשעים ביותר של חתולים. יחד עם זאת, הם גם אחד הגזעים הכי אינטליגנטי, כי הם מאומנים היטב טריקים כמו משחקים נעים.

3. קורניש רקס

גזעים חכמים של חתולים: קורניש רקס
קורניש רקס

קורניש רקס – חתולים עם אוזניים גדולות ושיער מתולתל. הם מאוד סקרנים: חשוב להם לדעת מה כל אחד מבני המשפחה עוסקת. אם אתה לא מרשה לעצמך ללכת אחרי עצמך, רקס קורניש ייעלב. והם נוטים להיות משועממים משעמום, בגלל מה שהם סובלים לעתים קרובות מעודף משקל.

קורניש רקס אהבה משחקים נעים, הם מתאימים היטב עבור הכשרה צריך חברה קבועה של אחד מבני המשפחה.

חתול תאילנדי

גזעים חכמים של חתולים: תאילנדית
חתול תאילנדי

חתולים פעילים ואהובים מאוד. אין לסבול, כאשר הם לא שם לב, דורשים תשומת לב ומגע פיזי. הם מתייחסים לכל בני המשפחה היטב, אבל הם בוחרים את חיית המחמד שאליה הם מחוברים ביותר. חתולים תאילנדים בעזרת אינטונציות שונות וגוון של קול מסוגלים להביע מגוון רחב של רגשות. אפילו בבגרות, הם נשארים שובבים.

5. חתול בורמזי

זנים אינטליגנטיים של חתולים: בורמזית
חתול בורמזי

חתולים בורמזים אוהבים “לדבר”, אבל לא בקול רם כמו חתולים סיאמיים. הם צריכים ליטוף ותשומת לב, כמו גם אימון נפשי קבוע. הם קל להכשיר בשמחה לארגן הפגנה של הכישורים שלהם לפני האורחים.

6. הטנדר הטורקי

גזעים חכמים של חתולים: משאית טורקית
משאית טורקית

אחד הגזעים העתיקים ביותר של חתולים מגיע מן המקומות סביב האגם הטורקי האגם. הם אוהבים לשחק עם צעצועים חדשים, בסלטים ואפילו עם מים. צמר הוואנג הטורקי מתייבש במהירות, כך שהם לא מפחדים מהמים.

תמיד לבחור אמן אחד צריך תשומת לב שלו. רגשות וצרכים באים לידי ביטוי באמצעות הבעות פנים וקול מלודי.

7. חתול בנגאלי

גזעים חכמים של חתולים: בנגל
חתול בנגאלי

חתול שובב שובב חתולים פופולריים בשל צבע נמר. הם חכמים, אבל בלי חינוך הולם, הם בבית הספר: הם אוהבים לשחק עם כל דבר בבית, כולל אלקטרוניקה. זה ידוע כי חתולים בנגל להבחין איך הבעלים להשתמש מתגים, והם יכולים לשנות את התאורה ברגע המתאים ביותר.

8. החתול הסינגפורי

גזעים חכמים של חתולים: סינגפור
חתול סינגפור

חתולים סינגפוריים הם הנציגים הבודדים הקטנים ביותר של משפחת החתולים. הם מאוד דתיים, סקרניים ותמיד בתנועה. חתול כזה חוקר את הבית, כך שהוא יידע אותו יותר ממך, ואז לקפוץ מהמקום הבלתי צפוי ביותר ישירות אליך על הכתפיים, להביע את האהבה שלך.

  איך קעקוע משנה אדם

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top