9 דרכים להאמין בעצמך

הקסם הוא האמונה בעצמך. וכשאתה מצליח, כל השאר אפשרי. יוהן וולפגנג פון גתה

אם נתחיל לנפות באמצעות ניתוח מסננת את כל התכונות שימושיות שאנחנו רוצים, אז נראה כי האמונה בעצמך מתברר להיות גוש זהב אמיתי. אתה יכול להיות האדם החכם והיפה ביותר, אתלט חזק או יזם בעל תושייה, אבל ללא ביטחון עצמי כל התכונות האישיות האלה לא יכולות להתבטא במלואן.

אנו יכולים לומר כי הביטחון העצמי הוא הבסיס, האדמה הפורייה שעליה צמח עץ ההצלחה שלך, הן בתחום המקצועי והן בחייך האישיים. היא קשורה קשר הדוק עם מושגים כגון הערכה עצמית והערכה עצמית, יסודות אשר מונחות בילדות עמוקה. עם זאת, אין זה אומר שאנחנו לא יכולים לפתח אותם בגיל מבוגר יותר. במאמר זה, אנחנו רוצים להציג לך כמה טכניקות שיעזרו לך להאמין בעצמך.

1. התנדבות

אנחנו מעדיפים לא לחשוב על זה ולא לשים לב לזה. עם זאת, בכל, אפילו את החברה המצליחה ביותר, שלא לדבר על המרחבים העצומים שלנו, יש מספר עצום של אנשים הזקוקים לעזרתך. אולי אלה ילדים מהמקלט, קבצן ברחוב, ותיק בכניסה שלך או אפילו רק תרומה חינם דם.

נסה להפוך את היום של מישהו קצת יותר טוב. שום דבר לא מגביר את הביטחון העצמי ואת ההערכה העצמית, מאשר ההכרה בכך שאתה חיוני. צדקה והתנדבות יכול לעזור לא רק אנשים אחרים בפתרון בעיות שלהם, אבל גם אתה אישית איבדו את ההערכה העצמית.

2. ערוך רשימה של wins

אתה מכה את הראש שלך בקיר ומוכן לשים את הידיים ביאוש מוחלט?

נסה לעשות רשימה של ההישגים שלך. אין ספק שהיו לך מצבים קשים בחייך, שממנו יצאת מנצח, או ניצחונות שאתה יכול להיות גאה. ההרכב של רשימה כזו משמש מניע פסיכולוגי טוב, אשר מסייע להאמין בעצמך להאמין בעצמך.

  20 הפתעות של החיים הבוגרים, אליהם לא היינו מאומנים

3. הקף את עצמך עם אנשים שמאמינים בך

אם בסביבה שלך הכינור הראשון מתנהל על ידי אנשים כל הזמן ביקורת והשפלה לך, זה בכלל לא מפתיע שאתה לא יכול להמריא. לא כל כך מזמן כתבנו על אנשים שליליים ואיזה תפקיד הם יכולים לשחק בחייך.

נסה להסיר מן החיים שלך תווים כאלה או להפחית את התקשורת איתם למינימום. במקום זאת, מצא אנשים בעלי ערכים ואינטרסים דומים שיתמכו בחיזוק ההתקדמות שלך. כתוצאה מכך, הביטחון העצמי שלך יקבל טעינה והגנה מרובים.

4. קבל את עצמך

כדי להאמין בעצמך, תחילה עליך לקבל את עצמך כפי שהוא. איך אתה מאמין שאתה לא יכול לקבל באופן מלא? אם אין לך את זה, זה אומר שאתה דוחה חלק מעצמך, אולי אפילו שונא כמה תכונות שלך. אי אפשר להאמין שאתה לא אוהב. לכן, אין לך דרך אחרת להשיג הערכה עצמית, איך לאהוב את עצמך לחלוטין ללא עקבות, עם כל החוזקות והחולשות שלך.

.5 שנה את זווית המבט

להפסיק להתמקד על הפגמים ואת טינות בחיים שלך. במקום זאת, להתמקד במה טוב ומעניין סביבך, בזכות גורלו של זה. בכל פעם שאתה רוצה להתלונן על קשיים ועוולות, לנסות למצוא את המצב כי הוא לפחות חלק חיובי, מתברר כי אין בעיה. אם הגורל מזין אותך בלימונים מוצקים, ואז לחפש דרך לעשות לימונדה מהם.

6. הפעל מבוסס ניצחונות

זה בהחלט בלתי אפשרי להתחיל להאמין בעצמך אם אתה כל הזמן נכשלים במאמצים שלך. אולי החיים באמת נותן לך משימות קשות מדי, אולי אתה לא מעריך את החוזק שלך מספיק.

במקרה זה, כדאי לנסות לקבוע בעצמך מה ידוע להיות מטרה אמיתית להשגה. התחל עם צעד קטן אך אפשרי. מוטב לנוע קדימה בדרך של ניצחונות צנועים, מאשר בכל פעם לספור חרוטים לאחר נפילה מחרישת אוזניים.

  מדוע אשליות אופטיות מרמות את המוח שלנו

7. ללמוד את עצמך

פרנסיס בייקון אמר ש”ידע הוא כוח “. והוא צדק ללא ספק. אם אתה לא יכול להתמודד עם הבעיה, אז אתה לומד את כל המידע שיכול לעזור בפתרון זה. אם אתה לא יכול להתמודד עם עצמך, אז אתה חייב קודם כל ללמוד את עצמך.

קריאת ספרות פסיכולוגית ומוטיבציה, סמינרים, קורסים, שיעורים מעשיים לצמיחה אישית יכולה לעזור לך למצוא את התמיכה שחסרה לך בחיים. למד, לחקור, לחשוב. הידע של איך העולם עובד ואיך אנשים עובדים יעזור לך למצוא שלום וביטחון בחיים.

8. לחיות את המטרות שלך

נסו להכין מלאי של המטרות שיש לכם במשך שנה, במשך חמש שנים, באופן כללי בחיים. להעריך כל אחד מהם. האם זה באמת המטרה שלך או רק תמונה מתוך מגזין אופנה תקוע בראש שלך? האם אתה באמת רוצה את זה או זה המטרה שהוטלו עליך על ידי שלך חצי, הבוס, הסביבה? אולי במקום לנסוע דרך האיים הטרופיים במעמקי נפשך, אתה רוצה לסגור את המשרד ולכתוב תוכנית סופר או רומן? או להיפך, זה הזמן לזרוק הכל ולשנות את הקשרים הארגונית לבונגלו עם נוף לים?

אתה יכול להתחיל להאמין בעצמך רק אם אתה כנה לחלוטין עם עצמך ואת תחיה את החיים שלך. אתה לא יכול לבזבז את החיים שלך כדי למלא את הרצונות של אנשים אחרים לכבד את עצמך באותו זמן.

9. הפסק להשוות את עצמך לאחרים.

המראה שלך, הישגים, רווח, הצלחה וכל דבר אחר צריך בשום מקרה להיות בהשוואה לאחרים. לכל אחד יש את דרכו, את מטרותיו ואת הישגיו. אל תבזבז זמן, רגשות וכוחות על ריצת גזע עם אחרים, אחרת כל החיים שלך יעברו בעור של סוס מרוץ, מונע על ידי שוט של יהירות ו spurs של שאפתנות.

  35 דברים מעצב מגניב מ יתדות בגדים רגילים

ביטחון עצמי הוא הכרחי עבור כל אדם. היא ככוכבת מנחה מסייעת לנוע את החיים בלי להביט אחורה בקולותיהם של הנזירים, לא לרדת מהמסע של מטרות שקר ולא להיתקל בכישלונות ובעיות. בהצלחה על הכביש!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top