אורגזמה Jet: מה זה ואיך להשיג את זה

מהי אורגזמה של מטוס?

אורגזמה Jet (גמירה) – אחד הזנים של אורגזמה הנשי, בעוצמה מעולה על רבים אחרים. אבל התכונה העיקרית שלו היא האפשרות של חזרה. אם היתה התזה, בתוך כמה שניות זה יכול לקרות שוב ושוב. שלא כמו פסגות אחרות של הנאה, אין צורך בהפסקה להתאוששות.

אורגזמה Jet נמשך עד שתי דקות, ודגדגן – לא יותר מ -15 שניות. במקרה זה, אישה מקבלת תענוג עצום, המתפשט בכל הגוף, ואינו מתרכז רק באיברי המין.

איזה נוזל משוחרר כאשר מתיז?

הפרשת נוזל במהלך יחסי מין היא תהליך מעניין, אבל לא תמיד נוח. כתוצאה מכך, אתה צריך לשנות את מצעים, ולפעמים גם לייבש את המזרן. עם אורגזמה סילון אחד, עד 50 מ”ל של סוד מיוחד יכול להשתחרר. אבל אם יש כמה אורגזמות, זה יכול לשפוך אל כוס של נוזל.

אתה עשוי לחשוב שבמהלך החצאית היתה אמירה. אבל זה לא כך. זה לא השתן הבולט בתהליך, אלא סוד מיוחד. הוא מתחיל לאסוף כאשר הוא חשוף לנקודה G. ואם אתה מגרה אותו מספיק זמן (לפחות שתי דקות), יש פליטה. אבל כל זה זורם מן השופכה, לא מן הנרתיק.

הסוד אין צבע, זה לא להשאיר עקבות על הבגדים. אבל יש ריח. זה לא נראה כמו ריח של שתן. זהו ניחוח נעים של הגוף שאינו דוחה. אם הדברים שהוא הגיע, לא לשטוף מיד, הם מריחים במשך זמן רב.

מדוע אורגזמה סילון לא מנוסה על ידי כל הנשים?

הסוד של אורגזמה סילון הוא גירוי של נקודה G. זה האזור על הקיר הקדמי של הנרתיק. עם מין נרתיקי רגיל, החבר רק נוגע כלאחרית כזה אזור ארוגני חשוב, ולכן נשים רבות יש את המקום הזה לא פעיל. כדי לקבל הנאה ממנו, יש צורך במיוחד לעורר את האתר הזה.

זה לא קשה להעיר את נקודת G, אבל תהליך זה נמשך יותר מיום אחד.

חשוב לעסות את האזור הרצוי במהלך הקדמה. לחיצה בעוצמה שונה, מלטף יתחיל לעבוד. לאחר מניפולציות כאלה, ההתרגשות תגדל, אורגזמות רגילות יתבהרו. ורק כאשר נקודת G מתחיל להגיב לגעת מהר מאוד, כאשר האזור הופך רגיש, אתה יכול להמשיך לשיחה של אורגזמה סילון.

  10 עצות כדי לעזור לחזק את היחסים

כיצד לגרום אורגזמה סילון בפעם הראשונה?

האשה מתעוררת בהדרגה, והרצון שלה יכול לגדול עם כל תנועה. כדי ללמוד אורגזמה, חשוב באמת רוצה הנאה מינית.

אל תחשוב על סוג האורגזמה – נסה לחזק את הרגשות שלך. זהו שיא רגשי שיאפשר לגוף להגיע לרמה חדשה של הנאה.

כדי לקבל אורגזמה סילון, גירוי עם ידיים או צעצועי מין נדרשת. הם נכנסים לתוך הנרתיק ומתחילים לעסות את האזור על הקיר הקדמי. זה הכרחי כדי למצוא בדיוק את האתר שנותן הנאה מקסימלית, וכן לעורר אותו מבלי להפחית את העוצמה. הוא ממוקם בעומק של 3-5 ס”מ מומלץ ללחוץ על האזור. זהו הדחיפה המפעילה את בלוטות העור, שם נוצר הסוד הנשי.

כאשר אישה נרגשת מספיק, כדאי להוסיף מגע קל של הדגדגן. אבל חשוב לא לגרום לאורגזמה של הדגדגן. זה רק הכרחי כדי להגדיל את עירור על ידי פעולה על נקודה נוספת.

בשלב זה, האישה תתחיל להרגיש את הדחף להשתין. זוהי תחושה מטעה: הפרשת השתן בזמן עירור בלתי אפשרי. אז לא להיות מוסחת על ידי ניסיון זה. היא קצרת ימים ומציינת את הגישה של שיא ההנאה.

משך הגירוי של נקודת G הוא 1 עד 20 דקות. חשוב לא להאט את הקצב, לא לשנות את הקצב, אלא להגביר את עוצמת התנועות.

אין צורך למהר, בפעם הראשונה זה יכול לקחת הרבה זמן. תוך כדי כך, שרירי הנרתיק יתמתחו. נראה שהחיקה מתכווצת. זהו גם סימן של התרגשות אינטנסיבית. אישה מעודדת להירגע ברגע זה, לנסות unclench השרירים. כמובן, בעוד כמה שניות הם יחזרו לטון שוב, אבל זה רק כמה פעמים להחליש, כמו שיא ההנאה מגיע.

מה תהיה אורגזמה הזרקת דיו הראשונה?

אל תצפו כי בפעם הראשונה את כמות הנוזל יהיה עצום. והיא בהחלט לא להתיז החוצה. כמותו תהיה זניחה – לא יותר מאשר כף. וזה ירגיש כמו לחות חזקה, לא מבול. אבל בכל פעם, אם אתה נוהג השפעות כאלה באופן קבוע, כמות הסוד יגדל. ויום אחד זה באמת יהפוך לסילון.

  5 סיבות למה אתה צריך לדבר פחות להקשיב יותר

אגב, אם עבור האורגזמה הראשונה אתה צריך גירוי עם הידיים שלך או ויברטור, אז התזה בעתיד תתרחש גם במהלך סקס נרתיקי. רק התנוחה תצטרך לבחור כך שהפין ילחץ על הנקודה G.

אתה יכול להשיג את זה בלי שותף?

אצל זוג, הרצון לגמר מסוים יכול לגרום למתח. אם אורגזמה הסילון הופך את המטרה, התהליך נראה לא כל כך מרגש. וזה יכול לגרום אילוצים של השותף. ואדם אחר אולי לא יהיה מוכן לעזור לגברת. גירויים לטווח ארוך עשויים שלא לחבב אותו. במצבים כאלה, אתה לא צריך לוותר על תענוג כזה.

אתה יכול ללמוד איך לחוות אורגזמה סילון ללא גבר.

זה די קשה לקבל את האצבעות למקום הנכון. הפעלת נקודת G תצליח, אבל כאן זה כמעט בלתי אפשרי להשיג את הנוזל הרצוי. לכן, נדרש ויברטור מיוחד. זהו פאלוס מלאכותי של צורה מיוחדת – עם ראש מעוקל. זה יכול לרטוט במהירויות שונות. אבל העיקר הוא כי המנוע ממוקם בדיוק בקצה הצעצוע ואת ההשפעה המרבי יכול להתבצע על השטח הרצוי.

הויברטור עבור נקודת G מוכנס לתוך הקפל, הופך כך קצה מעסה את הקיר הקדמי של הנרתיק. ואז כוללים רטט. אתה צריך להתחיל עם מצבי איטי. ראש צעצועי המין הוא לנהוג מעלה ומטה, קצת טובל ומוציא אותו החוצה. במקרה זה, אתה יכול ללחוץ על האזור הרצוי – ההתרגשות יגדל.

בהדרגה, מומלץ לשנות את מצב הוויברטור. זה יגביר את ההתרגשות. טוב ואז יהיה רצון להשתין, ומאחוריו אורגזמה בהירה.

לאחר הגמר הראשון, אנו ממליצים לא להפסיק.

אורגזמה כזו, המלווה בהפרשת נוזל או לא, יכולה להימשך. הצעצוע ניתן להוציא לכמה שניות, ואז שקוע שוב וחוזר על הגירוי. האורגזמה הבאה תבוא הרבה יותר מהר. ומספר גמר כזה יכול להגיע חמש, שבע או אפילו עשר.

  (ᵔᴥᵔ) כיצד להפוך מאסטר kaomoji (つ ▀¯▀) つ

לאחר למדתי להשפריץ בבדידות, אתה יכול להוכיח את זה לבן הזוג שלך. מיומנות זו נכללת רק פעם אחת, ואז זה לא יכול להישכח.

מה אני יכול לעשות אם אני לא מקבל אורגזמה סילון?

תהליך הלמידה לאורגזמה עצמה מהנה מאוד. חשוב ליהנות ממה שקורה ולא לחכות לתוצאות. גם אם אין שום גמירה, יש אורגזמות אחרות, לא פחות מעניינות. ותהליך השגתם מרתק. תרגול טכניקה זו, אתה יכול למצוא את היכולת אורגזמות מרובות, וזה גם הישג טוב מאוד.

חיזוק הרגישות יעזור תרגילי שרירי רצפת האגן. קומפלקס מיוחד של תנועות מחזק את שרירי הנרתיק. במהלך הביצוע, איברי המין מלאים בדם רב, וזה מפעיל את קצות העצבים. רק 3-4 חודשים של פעילות גופנית עם כדורי הנרתיק להגביר את הרצון, להפוך את החוויה של סקס הרבה יותר בהירים.

ואתה יכול להתנסות עם נקודות שונות של השפעה. במהלך הגירוי של נקודת G, אתה יכול לעסות את הפטמות, הירכיים הפנימיות, פי הטבעת. לכל אישה יש אזורים משלה, נגיעות אשר משמחות. על ידי חיבורם, ניתן יהיה לשפר את החוויה.


עבור אורגזמה סילון כל אישה מסוגלת, רק עבור קבלת הפנים שלה סבלנות הגישה הנכונה נדרשים. זה ניתן ללמוד. אבל כדאי לזכור כי בחיי היומיום זה לא נוח מדי. שינוי תדיר של מזרנים, שטיפת מצעים בזמנים מסוימים הוא גם חלק שלילי. ואורגזמות מרובות הן לא פחות נעימות, אבל הן לא מכתימות את הכול.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤